Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

Dnia 24 czerwca 2022 roku na Sali Gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 2, im. Kornela Makuszyńskiego w Więcborku odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego.

Tego szczególnego dnia „Ósmoklasiści” byli szczególnymi uczniami, gdyż żegnali się z Naszą Szkołą. Jak sami powiedzieli do zebranych gości: Kończy się prosta droga, którą wspólnie wędrowali, pokonując drobne przeszkody i życzliwie pomagając tym, którzy od czasu do czasu się potykali. Wędrówka trwa nadal, ale już inaczej. Trzeba pożegnać te mury, opuścić przetarty szlak i poszukać nowej drogi, których jest tak wiele. Jutro popłyniemy daleko….

Uroczystości kończące rok szkolny odbyły się również dla klas młodszych, gdzie dla uczniów klas trzecich kończył się pewien etap nauczania i przed nimi kolejne lata szkolne, które prowadzą do ukończenia szkoły. Jako ostatni pożegnali szkołę idąc na zasłużone wakacje uczniowie klasy 4-6. Odbierając świadectwa z wyróżnieniem i nagrody podziękowali nauczycielom za trud włożony w ich naukę. I tak Nasza Szkoła rozpoczęła WAKACJE!