Rada Rodziców

Niniejsza strona skierowana jest przede wszystkim do Rodziców. Naszych szanownych Młodych Internautów również witamy, jednakże odsyłamy Was do tych części szkolnej strony internetowej, które Was bezpośrednio dotyczą.

Szanowni Rodzice!

Działając w imieniu Rady Rodziców chcielibyśmy przybliżyć Wam tematykę związaną z ogólnymi zasadami funkcjonowania tego organu. Chcielibyśmy, by do wszystkich Rodziców trafiało jak najwięcej danych o posunięciach i decyzjach Rady Rodziców. Naszym zamiarem jest, by rzetelne i aktualne informacje skłoniły Rodziców do aktywnego działania na rzecz naszej szkoły – de facto na rzecz naszych dzieci.

Wierzymy, że zawsze razem można zdziałać więcej!

W dalszych zakładkach niniejszej strony zawarliśmy zasadnicze informacje na temat istoty funkcjonowania RR, a także dane, w jaki sposób została RR ukonstytuowana. Przedstawiliśmy jej skład osobowy, możliwy kontakt oraz co najistotniejsze (na obecną chwilę) plany działania na najbliższy okres.

Drodzy Rodzice!

Wasza pomoc, konstruktywne komentarze, sugestie, propozycje działań na rzecz szkoły są zawsze mile widziane. Napiszcie o Waszych spostrzeżeniach. Podzielcie się Swoimi uwagami. My, jako mała grupa osób działająca w ramach RR, tylko Was reprezentujemy. Zaangażujcie się! Bez waszego udziału osobistego i wsparcia finansowego niczego nie wskóramy. Oddajemy do Waszej dyspozycji:

Aktualności Informacje ogólne

Ares korespondencyjny:
Rada Rodziców w Szkole Podstawowej
im. K. Makuszyńskiego w Więcborku
ul. Wyzwolenia 19
89-410 Więcbork

e-mail: rada@spwiecbork.pl

Dane bankowe rachunku RR
Radę Rodziców – a tym samym szkołę, czyli nasze dzieci – można zawsze wspierać finansowo, wpłacając dobrowolne kwoty na rachunek bankowy Rady Rodziców, prowadzony w BS w Więcborku,

numer rachunku: 34 8162 0003 0000 0374 2000 0010.
NIP Rady Rodziców 561-14-18-808
NIP Gminy 504-00-25-842