Bank Spółdzielczy w Więcborku organizuje konkurs fotograficzny pt. ,,Krajna – Zielone Sąsiedztwo Banku”. Chcielibyśmy zaprosić uczniów i nauczycieli z Państwa szkoły do wzięcia w nim udziału.

Celem organizowanego przez nasz Bank konkursu jest promowanie walorów przyrodniczych obszarów Krajny, a przesłane fotografie konkursowe chcielibyśmy wykorzystać między innymi do stworzenia kalendarza.

Konkurs podzielony jest na dwie grupy wiekowe: do 15 lat włącznie oraz powyżej 15 lat. Dla obu grup wiekowych przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody za najlepsze fotografie: dron rekreacyjny z kamerą, kamera sportowa, powerbanki solarne oraz selfie sticki. Ponadto przy wykorzystaniu naszego profilu na Facebooku przeprowadzimy głosowanie publiczności, którego zwycięzcy (oddzielnie w obu grupach wiekowych) otrzymają słuchawki bezprzewodowe.

Osoby chętne do udziału w konkursie powinny wykonać zdjęcia przedstawiające przyrodę Krajny oraz najpóźniej do dnia 30 września przesłać je wraz z odpowiednim oświadczeniem (stanowiącym zał. nr 1 lub 2 do regulaminu – w zależności czy uczestnik jest osobą pełnoletnią czy niepełnoletnią) na adres poczty elektronicznej konkurs@bswiecbork.pl. Szczegółowe zasady udziału w konkursie oraz wymogi techniczne przesyłanych fotografii można znaleźć w regulaminie konkursu.

Gorąco zachęcamy do promowania konkursu wśród Państwa podopiecznych, w szczególności poprzez wydrukowanie i wywieszenie plakatu załączonego do niniejszej wiadomości oraz poruszenie tematyki konkursu podczas godzin wychowawczych.

Ewentualne pytania możecie Państwo przesyłać na adres: konkurs@bswiecbork.pl, zadać je za pośrednictwem naszego profilu w mediach społecznościowych f/bswiecborkpl, bądź telefonicznie pod numerem telefonu: 52 328 04 10.