Rok 2018 – Wycieczka do Warszawy-100 dobrych uczynków na 100 lecie niepodległości

W dniach 9-11 maja uczniowie klas piątych naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Zwiedzali zabytki, ciekawe miejsca poznając historię naszego państwa. Doświadczyli wielu atrakcji, zabawy i spotkali znane postacie z telewizji.

Podczas wizyty w Telewizji Polskiej spotkała Nas niesamowita okazja. Dziennikarza programu „2 TVP” Pan Tomasz Wolny, który prowadzi program wiadomości „Panorama” na kanale 2 telewizji oraz poranny program: Pytanie Na Śniadanie zaproponował nam występ w spocie reklamowym i się zgodziliśmy. Reklama dotyczy „100 dobrych uczynków na 100 lecie niepodległości”. Jest to akcja, którą prowadzi program 2 TVP, aż do momentu 100 letniej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości-11 listopada. Uczniowie klas piątych, są jedynymi uczniami w Polsce, którzy reklamują naszą „Niepodległość”.

Codziennie w programie Pytanie Na Śniadanie można zobaczyć spot reklamowy z udziałem naszych gwiazd telewizji.  Nasza szkoła podejmie się wykonania zadania 100 dobrych uczynków-obiecujemy.